top of page
![saadetzeynepbacinoglu.jpg](https://static.wixstatic.com/media/3612db_07cc7b96eb7d44a2b1ffbddcebdd5fce~mv2.jpg/v1/fill/w_235,h_234,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,enc_auto/saadetzeynepbacinoglu.jpg)
Saadet Zeynep Bacınoğlu
Dr. ÖÄŸretim Üyesi
Saadet Zeynep BacınoÄŸlu lisans derecesini 2009 yılında Ä°TÜ Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü’nden aldı. Mezuniyetinin ardından VKV Mimari Proje Departmanı’nda çalıştı. Yüksek Lisans ve Doktora derecesini Ä°TÜ Mimari Tasarımda BiliÅŸim Programında tamamladı. 2010-2018 yılları arasında aynı programda araÅŸtırma görevlisi olarak çalıştı.
MEF Ãœniversitesi
Sanat Tasarım ve Mimarlık Fakültesi
bottom of page